Моше Хогега

Засновника криптопроектів Stox та Sirin Labs Моше Хогега заарештували в Ізраїлі

Ізраїльського криптопідприємця Моше Хогега було затримано в четвер за звинуваченням у шахрайстві, повідомляють місцеві ЗМІ. Хогег відомий як засновник ринку пророцтв Stox, а також розробника блокчейн-смартфону Sirin Labs.

Згідно з виданням Haaretz, Хогега заарештували разом із сімома іншими фігурантами, до яких входять його колишні та нинішні партнери та співробітники. Ізраїльська поліція без уточнення імен повідомила про затримання «вісім підозрюваних у шахрайстві у сфері криптовалют на суму в сотні мільйонів шекелів».

Haaretz також повідомляє, що Хогега звинувачують у кількох злочинах, включаючи організований обман інвесторів, крадіжку та відмивання грошей. The Jerusalem Post пише, що його заарештували разом із родичем в офісі футбольного клубу «Бейтар», що належить йому.

На офіційній сторінці Хогега у Facebook було розміщено оголошення про перенесення організованого ним заходу на тему невзаємозамінних токенів, яке мало відбутися сьогодні. Раніше на тій же сторінці повідомлялося, що для участі у події зареєструвалося близько 1300 осіб.

Це не перший випадок звинувачення підприємця у шахрайстві. 2020 року йому було пред’явлено позов на $6 млн через неоплачені рахунки Sirin Labs. Того ж року друзі дитинства вимагали від нього повернути $5,8 млн, які було втрачено на невдалих інвестиціях. Крім того, японські інвестори звинувачують його в тому, що він виманив у них гроші обманним шляхом, представивши фіктивну презентацію криптовалютної біржі.

За інформацією The Times of Israel, у вересні Хогег несподівано вирішив продати “Бейтар”, пославшись на “расистських фанатів”. Також його звинувачують у скоєнні злочинів на сексуальному ґрунті.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *