Біткоін

Засновник соцмережі MySpace купив біткоін після обвалу курсу

Також Том Андерсон приєднався до флешмобу «лазерні очі», популярному серед криптоентузіастів.
Засновник соціальної мережі MySpace Том Андерсон написав у Twitter, що купив біткоін після обвалу курсу, який стався 17 травня. Також він опублікував свою фотографію, підтримавши флешмоб «лазерні очі», який популярний серед криптоентузіастів.

Флешмоб стартував в соціальних мережах в лютому, коли біткоін досяг локального максимуму в $ 58,3 тис. Після цього багато прихильників першої криптовалюти в очікуванні зростання її курсу до $ 100 тис. розмістили фотографії з «лазерними очима» в якості аватару свого профілю.

Том Андерсон продав MySpace компанії News Corp у 2005 році за $ 580 млн.

Вранці 17 травня вартість біткоіна на криптобіржі Binance падала до $ 42,1 тис. Останній раз така ціна головної криптовалюти спостерігалася на початку лютого поточного року. На 17:30 біткоін торгується на рівні $ 44,1 тис. Його капіталізація знизилася до $ 827 млрд, за даними CoinGecko.

Обвал котирувань відбувся на тлі заяв генерального директора Tesla Ілона Маска в Twitter. Бізнесмен розкритикував біткоін і засумнівався в його децентралізованості, а також відповів словом «дійсно» на пост одного з користувачів, який припустив, що в наступному кварталі Tesla повідомить про продаж всіх своїх біткоінів.

Пізніше Маск повідомив, що Tesla не продавала жодного біткоіна з кінця березня, коли компанія зафіксувала прибуток в $ 101 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *