Біткоін

Засновник SkyBridge назвав винних в падінні біткоіна до $ 30 тис.

Вчора вартість головної криптовалюти опускалася до мінімальної позначки з січня поточного року. Ентоні Скарамуччі впевнений, що бичачий ринок ще не закінчився, і цифрова монета буде рости в майбутньому.
Засновник SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі повідомив в інтерв’ю CNBC, що причиною падіння вартості біткоіна до $ 30 тис. 19 травня стала ліквідація позицій дрібних інвесторів з великим кредитним плечем. Він також висловив упевненість у продовженні бичачого ринку і подальшому зростанні біткоіна. За минулу добу криптотрейдери втратили понад $ 8 млрд., за даними сервісу bybt. Були примусово ліквідовані маржинальні позиції 726 тис. користувачів. Найбільша ліквідація склала $ 67 млн, вона сталася на криптобіржі Huobi в парі з біткоіном.

Ліквідація за минулу добу виявилася однією з найбільших за останній час. Однак вона поступилася сумі втрат трейдерів 17 квітня, коли вони втратили $ 9,3 млрд.

Станом на 20 травня 18:45 біткоін торгується на рівні в $ 41,7 тис., За минулу добу його ціна виросла на 12%. Водночас, за даними CoinGecko, загальна капіталізація крипторинку піднялася до $ 1,8 трлн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *