Криптовалюти

Засновник найстарішої криптобіржі Китаю спрогнозував закриття позабіржових платформ

Позабіржовий трейдинг зійде нанівець в ході поточної хвилі боротьби китайської влади з криптовалютами. Таку думку висловив засновник найстарішої та колись найбільшої криптовалютної біржі Китаю BTCC Боббі Лі в розмові з CoinDesk.

«Думаю, OTC-платформи, що діють на базі великих бірж, закриються, – сказав він. – Вони перестануть пропонувати свої послуги жителям Китаю. Користувачі продовжують проводити транзакції, але це ненадовго ».

Позабіржові платформи, що дозволяють укладати угоди поза основними книгами заявок, користуються популярністю серед китайських трейдерів. Після заборони біржового трейдингу у 2017 році вони виявилися основним засобом обміну юаня на цифрові валюти. Біржа Huobi, яка обслуговує одну з найбільших платформ в цій категорії, раніше оголосила про намір закрити акаунти всіх китайських користувачів до кінця року.

Лі очікує, що криптовалюти в Китаї будуть прирівняні до «іноземних активів» за аналогією з нерухомістю:

«Думаю, біткоін стане подібний іноземному активу, який не можна продати на основній території Китаю. Якщо ви коли-небудь поїдете в іншу країну, то там зможете купувати та продавати іноземні активи, але не можете цього робити, поки перебуваєте в Китаї ».

Попри останні обмеження, Лі продовжує дотримуватися свого прогнозу про біткоін по $ 100 000 до кінця поточного року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *