Hayman Capital Management

Засновник Hayman Capital Management: регулятори скоро обмежать використання криптовалют

Інвестиційний директор Hayman Capital Management Кайл Басс (Kyle Bass) розповів про своє бачення розвитку криптоіндустрії та її регулювання.

Кайл Басс заявив, що спільнота незабаром побачить, як авторитарні уряди та західні демократії однаково почнуть жорстко обмежувати біткоїн. Хорошим прикладом є Китай, який припиняє криптовалютну діяльність компаній та держорганізацій.

“На рік раніше, ніж я очікував, Китай спочатку вигнав майнерів, а потім заборонив бізнесу працювати з криптовалютами”.

Засновник Hayman Capital Management повідомив, що наступного року суспільство побачить інтенсивне регулювання з боку Міністерства фінансів та Податкової служби США.

Басс у своєму інтерв’ю погодився з тим, що мільйони люблять інвестувати в криптовалюти та людям «подобається думати», що це ідеальна заміна золота та захист від інфляції. Інвестиційний менеджер висловив свою думку щодо «став дисконтування» та способів захисту від «підступної інфляції».

«Я знаю, що біткоїн досяг успіху. Я знаю, що прибутковість для багатьох буквально зашкалює і в країні біткоїнів є багато новоспечених мільярдерів, але я думаю, що легкі гроші були зроблені та що з цього моменту буде складно заробляти гроші там».

Бас обіймає кілька посад у великих фірмах, які торгують, кредитують, розробляють криптовалюти та NFT та займаються створенням метавсесвітів. Тому він бачить, як розвивається цей бізнес на всіх рівнях і вважає, що блокчейн та NFT є дуже важливими та вони залишаться в майбутньому.

При цьому інвестиційний директор Hayman Capital Management не відчуває такої впевненості щодо криптовалюту і не може стверджувати, що цей тип активу збереже актуальність у майбутньому. Інвестиційний менеджер не вважає, що ринок перебуває в міхурі через велику кількість позикових коштів у фінансовій системі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.