Discord

Засновник Discord спростував чутки про запуск інтеграції з Ethereum

Користувачі негативно відреагували на натяк фундатора платформи.

Розробники месенджера Discord не збираються підключати Ethereum-акаунти криптогаманців до своєї платформи, розповів засновник та гендиректор компанії Джейсон Цитрон.

Цього тижня Цитрон сам натякнув на плани інтеграції месенджера з криптовалютними гаманцями. Засновник платформи розмістив у Twitter скріншот розділу “Інтеграції” Discord. На ньому була показана нова можливість підключення Ethereum-акаунтів криптогаманців MetaMask та WalletConnect. Зображення він підписав словами “можливо, нічого”, а пізніше додав коментар “пре-реліз”.

У новому твіті він повідомив, що розробники Discord «немає поточних планів запуску цього внутрішнього концепту».

Web3 має як багато плюсів, так і безліч проблем, які потрібно опрацювати”, – зазначив Цитрон.

За його словами, зараз розробники сконцентровані на захисті користувачів від спаму та шахрайства.

Реакція користувачів платформи на новину про можливу появу інтеграції з криптовалютами була переважно негативною, повідомляє TechCrunch. Навіть у спільнотах, присвячених незамінним активам (NFT), користувачі писали, що поява криптоплатежів у Discord збільшить обсяги шахрайства на платформі.

Цікаво, що нещодавно розробники провели опитування під назвою Discord&Web3. Про це повідомив один із користувачів месенджера у Twitter.

Цього року багато великих компаній прагнуть запровадити криптовалютні послуги. Наприклад, Twitter у вересні запустив функціонал для перекладів у bitcoin. У жовтні корпорація Facebook анонсувала старт роботи цифрового гаманця Novi у двох країнах.

Інтерес бізнесу до NFT пояснюється стрімким зростанням їхньої популярності – за третій квартал ринок NFT виріс у 15 разів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *