1 Квітня 2023 в 09:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Засновник Cardano очікує на прийняття блокчейну через 5-10 років

Cardano
Share this page to Telegram

Творець Cardano (ADA) Чарльз Хоскінсон прогнозує, що національні держави приймуть платформу смартконтрактів, що розробляється ним, протягом наступного десятиліття, правда, якщо на цьому шляху не встануть ворожі сили.

У новому відео на YouTube Хоскінсон повідомив, що держави будуть використовувати екосистему Cardano через цілу низку корисних функцій.

Я бачу, що протягом п’яти-десяти років можна буде керувати національною державою за допомогою такої технології як Cardano. Я бачу, що це відбувається. Я бачу, як Cardano можна використовувати для запуску національної системи ідентифікації за принципами. Або платіжної системи із принципами. Або CBDC [цифрова валюта центрального банку] з принципами, які захищають вас.

В екосистемі Cardano достатньо ресурсів, щоб насправді сприяти багатьом процесам та розвивати їх. Це неминуче. У нас децентралізований мозок. У нас є спільнота. Ми ростемо швидкими темпами. Ми прокинемося через п’ять чи десять років, і в екосистемі будуть десятки мільйонів людей. І вони будуть наділені можливостями, і вони матимуть достатньо коштів, щоб мати можливість користуватися різними функціями.

Однак Хоскінсон бачить досить могутні сили, які прагнуть утримати ієрархічну структуру влади, перешкоджаючи прогресу криптовалют та децентралізації.

На його думку, уряди протистоять криптовалютам, тому що вони приносять лікування людини в нешкідливій формі.

Я хотів би вірити, що контроль над моїми грошима, моєю особистістю, моїми даними, моєю економічною агенцією, моєю здатністю брати участь у житті світу дозволять обмежувати владу уряду в моєму житті. І це дуже корисно.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар