3 Березня 2023 в 21:15
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Законодавці ЄС приділять більше уваги NFT

NFT
Share this page to Telegram

Чиновники у Європарламенті обговорюють зміни до законопроєкту ЄС про боротьбу з відмиванням коштів. Вони наголошують, що платформи NFT або інші компанії, які пов’язані з цим сегментом, підпадають під дію цього закону. Примітно, що це виходить за межі стандартного регламенту, в якому на NFT даний правила не поширюються.

Структура MiCA, яка пройде остаточне голосування наступного місяця, закладає основи крипторегулювання на території Європи, які поширяться на 27 країн. У чорновому варіанті пропозиції щодо боротьби з відмиванням коштів зазначається, що платформи NFT не охоплюються поточним визначенням постачальників послуг криптоактивів відповідно до регламенту MiCA.

Проте низка чиновників ЄС читають, що для усунення прогалин у плані ефективної боротьби зі злочинною діяльністю, пов’язаної з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, правила MiCA повинні поширюватися і на невзаємозамінні токени. Насправді ще у вересні минулого року на NFT поширилися регулятивні правила AML. Однак нові правила у законодавстві передбачають посилений контроль за цими активами.

Поправки мають відбутися голосування у двох парламентських комітетах 28 березня. Далі законопроєкт буде винесений на пленарне голосування, перш ніж справа дійде до міжвідомчих переговорів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар