6 Квітня 2023 в 06:47
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Заборону використання Tornado Cash хочуть скасувати через суд

Tornado_cash
Share this page to Telegram

Криптовалютна біржа Coinbase підтримала позов, поданий проти Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) США для скасування санкцій щодо міксера Tornado Cash.

5 квітня шестеро людей звернулися до суду американського штату Техас, щоб оскаржити рішення OFAC щодо заборони використання Tornado Cash. На думку позивачів, відомство перевищило свої повноваження та порушило право на свободу слова, закріплене у Конституції.

Законодавство дозволяє OFAC застосовувати обмежувальні заходи щодо майна, яким володіють іноземці. Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, яким є смартконтракти Tornado Cash, не належить до приватної власності, і тому керування нелегально засудило використання софту платформи.

Крім того, позивачі вважають, що запровадження санкцій проти міксера по суті є цензурою й обмежує свободу людей. На транзакції, пов’язані з відмиванням грошей, припадало лише 0,05% операцій, виконаних клієнтами Tornado Cash. Відповідно, тотальна заборона майданчика була позбавлена здорового глузду.

Враховуючи вищевикладені факти, позивачі просять суд скасувати всі обмеження на використання Tornado Cash та назавжди заборонити OFAC втручатися у роботу платформи.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар