Біткоін

За тиждень криптоінвестори продали біткоін в збиток майже на $ 4 млрд

Короткострокові інвестори реалізували зі збитками першу криптовалюту на суму в $ 3,83 млрд. З урахуванням продажів в прибуток довгострокових власників активу на $ 383 млн загальні втрати склали рекордні $ 3,45 млрд.
Минулого тижня короткострокові інвестори продали біткоін в збиток на суму в $ 3,83 млрд, за даними аналітичної компанії Glassnode. Водночас довгострокові власники першої криптовалюти зафіксували прибуток в $ 3,45 млрд. Загальний збиток склав рекордні $ 3,45 млрд.

Аналітики з’ясували, що падіння курсу біткоіна нижче $ 30 тис. на минулому тижні викликало паніку не тільки у короткострокових власників криптовалюти, а й у довгострокових. У компанії пояснили, що це може говорити про високий ступінь невизначеності на ринку.

22 червня курс біткоіна вперше з січня падав до $ 28,8 тис. Сьогодні вартість першої криптовалюти досягла $ 36,4 тис. За тиждень актив подорожчав на 26%.

Вартість першої криптовалюти зростає на позитивному новинному фоні. 28 червня найбільша в США криптобіржа Coinbase отримала дозвіл Федерального управління фінансового нагляду Німеччини (BaFin) на зберігання криптовалют, що дозволяє майданчику продовжити обслуговувати клієнтів на території країни.

Також компанія Ark Invest, заснована Кеті Вуд, направила в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC) заявку на створення біткоін-ETF. Тоді як найбільший у світі міждилерський брокер TP ICAP спільно з Fidelity Investment і Standard Chatered запустить платформу для торгівлі криптовалют, орієнтовану на інвесторів інституційного рівня.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *