Gala

За тиждень ігровий токен Gala (GALA) додав колосальних 402%

Розробник блокчейн-ігор, в яких користувачі можуть використовувати унікальні персонажі у вигляді невзаємозамінних токенів (NFT), Gala Games відзначає різке зростання ціни свого токена.

З минулого тижня ціна цифрового активу зросла на 402%. На момент написання статті монета GALA торгувалася за ціною $0,473763 за 24-годинного обсягу торгів $3,5 млрд. Це означає, що криптовалюта продовжує зростати та, за даними CoinGecko, за останні 24 години зросла на 30,5%.

GALA привертає увагу інвесторів та криптоспільства, як і будь-який проєкт децентралізованої гри з елементами NFT та модним словом «метасвіт». Крім того, 18 листопада ціна токена досягла нового рекордного рівня, що також приваблює інтерес.

Gala

Gala – це токен в ігровому та NFT-просторі, що використовується на платформі Gala Games, яка була створена у 2019 році одним зі співзасновників ігрової компанії Zynga.

Особливість Gala Games полягає в тому, що ця екосистема дає гравцям контроль над своїми іграми. Токен Gala використовується як засіб обміну між гравцями та інструментом для оплати товарів на платформі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *