25 Січня 2023 в 15:48
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

За словами Galaxy Digital, для майнерів біткоїна попереду ще неспокійніші часи

біткоін
Share this page to Telegram

Контракти з фіксованою ставкою від хостинг-провайдерів можуть піти в минуле, оскільки у 2023 році ландшафт хостингу для майнінгу біткоїна зміниться, йдеться у нещодавньому звіті Galaxy Digital.

Хешрейт до кінця року також зросте на 23% до 325 EH, йдеться у звіті компанії про майнінг на кінець року.

«Індустрія майнінгу біткоїна наразі переживає чищення від усього надлишкового та неправильного розподілу капіталу, який підтримував слабкі бізнес-моделі під час бичачого ринку 2021 року», — йдеться у повідомленні банку. «Майнери закінчили 2022 рік у режимі виживання, підготувавши ґрунт для більш неспокійних часів у 2023 році».

Декілька біткоїн-майнерів оголосили про банкрутство на тлі падіння цін на біткоїн і зростання цін на енергію, що призвело до скорочення маржі. Ті, хто вижив досі, були обережнішими у витратах на обладнання, яке втратило величезну цінність, і були більш відповідальними у фінансовому відношенні.

«У майбутньому важливо, щоб майнери розробили стратегію управління казначейством, яка б відповідала їхнім майбутнім потребам у грошах», — сказали Galaxy. Проте вони додали: «У 2023 році ми не очікуємо такого ж рівня тиску з боку майнерів».

Фірма зазначає, що понад 1 ГВт хостингових потужностей збанкрутували у 2022 році.

Контракти з фіксованою ставкою можуть піти у минуле.

“Ми можемо побачити, як хостинг-провайдери наполягають на наскрізних контрактах на потужність плюс спред, а також пропонують клієнтам певні пільги щодо скорочення доходів”, – сказали Galaxy.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар