Coinbase

За місяць верхівка Coinbase розпродала акції COIN на $200 млн.

Ключові особи криптобіржі Coinbase продовжують продавати акції компанії. Про це сигналізує ресурс OpenInsider із посиланням на фінансові звіти біржі для Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) США. З’ясувалося, що з початку жовтня вище керівництво компанії продало акції COIN на суму понад $200 млн.

Coinbase

Найактивніше «зливає» акції співзасновник Coinbase Фред Ерсам. Так, починаючи з жовтня він продав COIN на загальну суму понад $170 млн. На другому місці за активністю продажів директор з продукту в Coinbase Суроджит Чаттерджі. Він із жовтня продав COIN майже на $25 млн.

Ерсам перестав виконувати обов’язки співзасновника ще у січні 2017 року, зберігши за собою статус члена ради директорів Coinbase. Чому акції продає Чаттерджі, бувши чинним топ-менеджером компанії, залишається неясно. Він також ніяк не прокоментував це інвестиційне рішення у себе на сторінці у твіттері.

Продаж Чаттерджі за часом співпадає з гучними анонсами Coinbase. Наприклад, останній продаж COIN на $13,5 млн відбувся того ж дня, коли біржа публічно анонсувала поглинання стартапу Agara.

До цього, 20 жовтня, Чаттерджі продав COIN понад $3 млн через добу після того, як Coinbase повідомила про партнерство з NBA. Тимчасові рамки продажу акцій серед інших топ-менеджерів Coinbase більш-менш аналогічні.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *