Біткоін

За день відтік біткоїнів із бірж склав 18000 BTC на $670 млн.

Криптоінвестори збільшили накопичення біткоїнів, ігноруючи перспективи швидкого підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою США.

Дані, надані Glassnode, показують, що понад 18 000 біткоїнів на суму $670 млн залишили централізовані біржі в четвер, зареєструвавши найбільший одноденний чистий відтік за більш ніж місячний період. Тільки на криптобіржі BitMEX чистий відтік перевищив 9500 біткоїнів.

біткоін

Більшість інвесторів при тривалому зберіганні монет обирають самостійне зберігання криптовалюти без залучення посередників. А довгострокові інвестиції, своєю чергою, припускають віру в хороші цінові перспективи біткоїну.

Відтоки необов’язково мають на увазі пасивне зберігання, часто інвестори токенізують монети, виведені з централізованих бірж на блокчейні Ethereum, щоб отримати додатковий дохід. Кількість токенізованих біткоїнів (wrapped bitcoin або wBTC) збільшилася цього року на 13 000 і продовжує зростати.

WBTC – це перший токен стандарту ERC-20, забезпечений біткоїнами у співвідношенні 1:1, і одна з найпопулярніших криптовалют у мережі Ethereum.

У будь-якому випадку збільшення відтоку означає зменшення кількості монет, доступних на продаж на біржах, що підвищує шанси зростання ринку.

У середу ФРС через Федеральний комітет з відкритих ринків підготував ґрунт для агресивнішого вилучення ліквідності, щоб стримати високу інфляцію. У 2022 році ф’ючерси на ФРС передбачають п’ять підвищення ставок на 0,25% кожне у порівнянні з чотирма напередодні засідання ФРС у середу.

Банківські аналітики вважають, що біткоїн та інші ризикові активи, стан яких пов’язаний з централізованою ліквідністю, ймовірно, залишаться під тиском, оскільки ФРС зосередиться на боротьбі з інфляцією.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.