28 Листопада 2022 в 20:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Yuga Labs запустить NFT-колекцію на базі ApeCoin

NFT
Share this page to Telegram

У вересні цього року ходили чутки, що NFT-гігант Yuga Labs працює над новою колекцією незмінних токенів Mecha Apes. Менеджер спільноти Олексій Косефф підтвердив цю інформацію, зазначивши, що найімовірніше колекція з’явиться на ринку вже в грудні 2022 року.

Також експерт зазначив, що паралельно з NFT-колекцією буде реалізована ігрова платформа, в основу якої ліг блокчейн ApeCoin. Також компанія Yuga Labs відкрила список користувачів, де можуть зареєструватися криптоентузіасти напередодні майбутнього випуску колекції.

За останній рік на ринку NFT спостерігається суттєве просідання торгових обсягів. Показник скоротився на 97% щодо глобального екстремуму, зафіксованого у січні цього року. Найбільший маркетплейс OpenSea за останні два місяці втратив близько 75% продажів.

Очевидно, що затяжна криптозима продовжує чинити явний тиск на сегмент незамінних токенів. При цьому крах біржі FTX лише посилив і так непросту ситуацію.

Раніше наша редакція інформувала: керівник ЄЦБ Крістін Лагард закликає розширити заходи для ефективного регулювання крипторинку. У ЄС з’явилися відповідні законодавчі поправки MiCA, які набудуть чинності з 2024 року.

Однак Лагард вважає, що поточні положення цього нормативного акта необхідно розширити. У разі має сенс детальніше вивчати ризики, пов’язані з традиційними фінансами. Також слід подумати про регулювання сегмента децентралізованих фінансів.

При цьому чиновниця наголосила, що ЄЦБ активно працює над CDBC. За словами Лагард, європейському регулятору необхідно зробити все можливе, щоб випустити цей інструмент на ринок якнайшвидше.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар