28 Лютого 2023 в 08:25
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Yuga Labs випустить колекцію біткоїн-NFT

біткоін
Share this page to Telegram

Компанія Yuga Labs, що стоїть за NFT-колекцією Bored Ape Yacht Club, оголосила про випуск серії невзаємозамінних токенів TwelveFold на блокчейні біткоїна.

Перша поза Ethereum колекція фірми складається з 300 цифрових артефактів.

“Створені картини створені власними силами художньою командою Yuga Labs з використанням інструментів 3D-моделювання, алгоритмічного конструювання та високоякісного рендерингу”, – пояснили в компанії.

Створення NFT нового типу в мережі першої криптовалюти стало можливим завдяки протоколу Ordinals. Він використовує для розміщення контенту нумерацію Сатоші, поміщаючи дані у підпис.

“Сатоші є найменшою індивідуально ідентифікованою одиницею біткоїна -100 млн становлять один BTC“, – нагадала команда.

З цієї причини в Yuga Labs попередили користувачів, що для участі в аукціоні бажано мати некастодіальний гаманець і чисту біткоїн-адресу. Це пов’язано з ризиком випадково відправити NFT разом з іншими активами у разі звичайної транзакції.

«Гаманці нині не підтримують транзакції окремих Сатоші. Ви несете відповідальність за безпечне зберігання та передачу вашого підпису», — наголосили в Yuga Labs.

Згідно із заявою, аукціон колекції відбудеться «цього тижня». Ставки будуть можливі виключно в біткоїні.

Нагадаємо, після появи наприкінці січня 2023 року кількість біткоїнNFT менш ніж за місяць перевищила 100 000. На момент написання показник уже подолав рубіж 200 000.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар