Новини Ethereum

Європейський інвестиційний банк випустить облігації на блокчейні Ethereum. Ефір вище $ 2600.

Ціна ефіру, власної криптовалюти мережі Ethereum, цього вівторка піднялася до нового абсолютного максимуму в $ 2 664. біткоін водночас торгується близько $ 54 500, залишаючись нижче рекордних позначок на 15%.

Сьогодні стало відомо, що Європейський інвестиційний банк має намір залучити блокчейн Ethereum для випуску дворічних облігацій загальною вартістю € 100 млн. Про це повідомив Bloomberg з посиланням на власні джерела. Контролювати процес будуть Goldman Sachs, Banco Santander і Societe Generale. Про відповідні плани банків видання писало ще 13 квітня, однак назва блокчейна тоді не уточнювалося.

Santander і Societe Generale в минулому вже користувалися мережею Ethereum для випуску облігацій. Глава блокчейн-підрозділу Societe Generale Жан-Марк Стенджер раніше говорив, що публічні блокчейни стали «природним вибором» для подібних ініціатив. Societe Generale відкрив підрозділ Forge близько трьох років тому, щоб зосередитися на інноваційних проектах і допомагати банкам випускати цінні папери з використанням блокчейна. Розподіл токенізованних облігацій, як в останньому прикладі, може здійснюватися із застосуванням звичайних Ethereum-гаманців.

Європейський інвестиційний банк є фінансово-кредитною установою в складі Європейського союзу і спеціалізується на фінансуванні розвитку відсталих європейських регіонів у формі довготермінових кредитів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *