24 Січня 2023 в 21:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Європарламент пропонує використати податок на криптоактиви для покриття витрат країн-учасниць ЄС

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Бюджетний комітет Європарламенту запропонував використати кошти, одержані від оподаткування приросту капіталу, майнінгу та криптовалютних транзакцій для фінансування видаткових статей національних бюджетів.

У пропозиції депутатів Європарламенту йдеться, що транскордонне регулювання та оподаткування криптоактивів на рівні ЄС більш ефективно, ніж на національному рівні. Тому доцільно запровадити єдиний європейський податок на криптоактиви, доходи від якого надходитимуть до загального бюджету ЄС.

Член правління Європейського центрального банку Фабіо Панетта (Fabio Panetta) підтримав пропозицію бюджетного комітету та заявив, що доходи від оподаткування цифрових активів можуть бути використані для покриття екологічних витрат майнінгу криптовалюти, особливо пов’язаних із видобутком біткоїнів.

Попередні варіанти оподаткування включають податки на приріст капіталу інвесторів, операції з криптоактивами та майнінгом.

Раніше влада Євросоюзу видала доповнення до пакета заходів щодо боротьби з ухиленням від сплати податків, де сказано, що будь-які компанії, які здійснюють будь-які транзакції з криптовалютними активами, будуть зобов’язані інформувати про це фіскальні органи.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар