25 Березня 2023 в 09:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Європарламент може послабити обмеження щодо криптоплатежів

Европарламент
Share this page to Telegram

Політики в Європейському парламенті погодили текст законопроєкту щодо боротьби з відмиванням грошей, який має бути винесений на голосування 28 березня, і криптоіндустрія, схоже, отримала часткове послаблення.

Через побоювання, висловлені учасниками індустрії цифрових активів, політики вирішили повернутися до вихідного формулювання пропозиції про комерційні платежі.

Стаття, яку депутати Європарламенту внесли до законопроєкту, обмежувала транзакції з неповністю ідентифікованого криптогаманця. Зміни, раніше внесені до проєкту регламенту, передбачали, що лише перекази, зроблені від постачальника криптографічних послуг із ліцензією ЄС, можуть перевищувати суму, еквівалентну €1000 євро ($1090). Це формулювання викликало серйозний опір з боку європейської криптоіндустрії.

В останній версії законопроєкту транзакції з готівкою будуть обмежені €7000 для комерційних платежів, на відміну від максимальної суми €1000 для криптовалютних транзакцій. Текст законопроєкту допускає виключення порога за готівкою у розмірі € 7000 для міжособистісних платежів, за винятком випадків, коли вони стосуються нерухомості, предметів розкоші чи депозиту у фінансовій установі.

Тепер текст має отримати схвалення під час голосування у парламентському комітеті з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ та комітеті з економічних та валютних питань. Потім йому необхідно буде пройти пленарне голосування, перш ніж розпочати міжвідомчі переговори.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар