биток прогноз

Які у біткоіни шанси на зростання до $ 100 тисяч в цьому році?

У ніч на 18 березня курс біткоіну знову наблизився до позначки в $ 60 тис. Перша криптовалюта почала активно рости в ціні після того, як в грудні минулого року вона подолала позначку в $ 20 тис. Вартість криптовалюти зросла втричі за три місяці.

Тепер багато трейдерів та інвесторів очікують зростання курсу першої криптовалюти до наступної важливої ​​позначки в $ 100 тис. Користувачів Twitter навіть запустили флешмоб, в рамках якого вони встановлюють на аватар фотографію з «лазерними очима» і обіцяють не змінювати її до тих пір, поки біткоіни не досягне $ 100 тис.

У флешмобі брали участь син Джона Леннона Шон, гендиректор Tesla Ілон Маск, співзасновник Morgan Creek Digital Ентоні Помпліано і інші. При цьому засновник Heisenberg Capital Макс Кайзер прогнозує, що зростання інфляції національних валют може привести біткоіни до позначки в $ 100 тис. І досягнення рівня в $ 220 тис. Вже в цьому році.

Імовірність того, що перша криптовалюта в 2021-м подорожчає до $ 100 тис. – дуже висока, вважає CEO біржі EXMO Сергій Жданов. За його словами, динаміка біткоіни на даний момент практично ідеально відповідає динаміці активу з дефіцитної вартістю. Згідно з моделлю оцінки Stock-to-Flow (використовується для оцінки вартості дефіцитних активів), мета в $ 100 тис. Досяжна вже в цьому році, відзначає Жданов.

Інтерес інституційних гравців


Перша причина зростання котирувань біткоіни – це високий попит на першу криптовалюту з боку інституційних гравців, говорить Жданов. Їх інтерес зростає на тлі рекордної вартості флагманської криптовалюти і в майбутньому буде тільки стимулювати її зростання. Це підтверджує і старший аналітик Bestchange.ru Микита Зуборев. На його думку, інституційні інвестори продовжать приєднуватися до ринку, що привертає і приватних інвесторів.

Зуборев зазначає, що свою роль у подорожчанні біткоіну може зіграти політика ФРС США і економічна нестабільність, яка виникла внаслідок безпрецедентної емісії нових доларів.

«Якщо сценарій Stock-to-Flow продовжить виконуватися, то $ 100 тис. За біткоіни прогнозується вже в кінці літа – початку осені 2021», – говорить аналітик.


Флагманська криптовалюта зростає переважно на інституціональному попиті, вважає і засновник платформи стабільних криптовалюта Stasis.net Григорій Клум. Він нагадав, що найбільший банк в США Morgan Stanley вирішив дозволити своїм клієнтам інвестувати в біткоіни-фонди. Експерт називає це випереджаючим сигналом масштабного попиту як на біткоіни, так і на сектор DeFi.

Зростання після корекції


У найближчі тижні корекція ринку неминуча, оскільки перед продовженням ралі ринку буде потрібно «новий імпульс», зазначає Зуборев. За його словами, висока концентрація коротких позицій на великих кріптобіржах при зміні тренда може послужити новим поштовхом до зростання.

«Ще в грудні була поширена думка про неможливість такого сценарію, але ми вже двічі в історії бачили стрімке зростання на 1000% в 2013 та 2017 років роках. Тоді, до речі, більшість теж говорило про неможливість кратного зростання ціни », – підкреслив Зуборев.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.