Новини XRP

XRP закріпився вище $ 1, сподіваючись на перемогу в справі проти SEC

Після кількох днів падіння XRP зумів закріпитися вище позначки $ 1. Криптовалюта втрачає чутливість до звинувачень SEC, оскільки спільнота підтримує компанію в справі проти регулятора.

Ripple Labs вже декілька місяців перебуває в протистоянні з Комісією цінних паперів і бірж (SEC). Однак це не завадило токену XRP пережити запаморочливе зростання. Монета подорожчала на 250%, з $ 0,58 до $ 1,96, перш ніж її захлеснула загальна хвиля розпродажів на криптовалютному ринку.

Прогноз XRP
Курс XRP з початку року.

XRP зумів закріпитися вище ключової позначки $ 1 навіть в умовах правового конфлікту з SEC.

Регулятор подав до суду на компанію в грудні 2020 року, звинувативши її в продажу незареєстрованих цінних паперів під виглядом токена XRP. SEC заявила, що Ripple Labs і її керівники продали інвесторам XRP на суму понад 1,3 млрд доларів.

Нещодавно Комісія звернулася до судді з проханням відхилити клопотання Ripple про припинення контактів з іноземними регуляторами. Раніше Комісія також вимагала дозволу суду на доступ до фінансової звітності керівництва компанії. Однак Ripple оскаржила цю вимогу і виграла. Суд постановив, що директори не зобов’язані розкривати SEC свої особисті фінансові обставини.

Юридична суперечка між SEC і Ripple, швидше за все, закінчиться нескоро. Попри це, XRP тримається досить впевнено, ігноруючи новини про нові кроки SEC.

Тримачі XRP підтримують компанію

Інвестори XRP на стороні Ripple Labs і мають намір підтримувати компанію в цій сутичці. Нещодавно Джон Дітон, адвокат з Род-Айленда, подав клопотання на підтримку Ripple. Його підписали понад 12 600 власників XRP і прихильників проєкту.

За словами Дітона, в їх числі підприємства малого бізнесу, розробники, інвестори. Користувачі «мають значний інтерес до об’єкта власності, про який йде мова в даному позові», – зазначив він.

Ripple, схоже, відновлюється після декількох важких місяців. На момент написання статті XRP торгується на рівні $ 1. Попри великі втрати протягом тижня, криптовалюта все ще на 89% вище, ніж на початку квітня.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *