XRP

XRP становить 3% від загальної капіталізації ринку криптовалют

За останні 7 днів XRP, четверта за вартістю цифрова валюта у світі, підскочила більш ніж на 40%. Криптовалюта зараз торгується вище 1,6 долара з ринковою капіталізацією понад 74 мільярдів доларів.

Згідно з Coinmarketcap, ринкова капіталізація XRP значно зросла за останні кілька тижнів. Зараз XRP становить майже 3,2% від загальної ринкової капіталізації цифрових валют. Біткоін залишався самою домінантною криптовалютою з домінуванням на ринку приблизно 47,7%. Домінування на ринку Ethereum зараз складає близько 15,7%, за ним слідує Binance Coin (BNB) з показником 4,1%.

Ціна XRP з початку цього року зросла більш ніж на 500%. Криптовалюта торгувалася на позначці близько $ 0,23 станом на 1 січня 2021 року. Значне зростання сталося у квітні, коли цифрова валюта підскочила з $ 0,57 до $ 1,96, що є найвищим рівнем за більш ніж 3 роки.

Загальне домінування XRP на ринку також зростає з початку квітня. Останній стрибок в Ethereum, BNB і XRP викликає різке зниження домінування біткоіна на ринку, який знаходиться на трирічному мінімумі. Крім того, приплив інституційних клієнтів в криптовалюту показав значне зростання у квітні, оскільки цифровий актив привернув приблизно 33 мільйони доларів в другий тиждень квітня.

Це пов’язано перш за все з успіхами компанії Ripple в судовому процесі проти Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), який зараз робить вирішальний вплив на ціну криптовалюти.

Технічний аналіз XRP / USD

Котирування пари XRP / USD на рівні $ 1,60. XRP залишається в висхідному тренді, і наразі консолідується на рівні $ 1,50, індикатори вказують на продовження зростання:

Ключові рівні підтримки: $ 1,50, $ 1,25, $ 1,10.

Ключові рівні опору: $ 1,78, $ 1,90, $ 2,00.

Технічний аналіз XRP / USD

Індикатори на денному графіку залишаються бичачими: MACD на денному графіку майже перетнув сигнальну лінію, а MACD-гістограма готова розвернутися в зону покупки, що вказує на продовження висхідного тренду. RSI (індекс відносної сили) на рівні 62, що вказує на переважання покупців на ринку, але актив ще не перекуплений.

Пріоритетний варіант – продовження зростання, але поки обсяги для цього на ринку низькі. Довгостроково ціна XRP залишається в межах висхідного каналу, ціна відскочила від його середньої лінії, яка проходить зараз біля важливого рівня підтримки $ 1,10. При подальшому зростанні ціна досягне як мінімум верхньої межі каналу – рівня $ 2,5-2,77.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.