Wirex та Fireblocks

Wirex і Fireblocks відкрили високоприбуткові депозити з криптовалютами

Платформа цифрових платежів Wirex оголосила про партнерство з оператором криптосховища Fireblocks. Це спростить користувачам доступ на ринок процентних ставок рівня DeFi.

Компанія Wirex, яка створила першу у світі дебетову карту з підтримкою криптовалют, підтримує децентралізоване фінансування своїх продуктів.

Нову розробку буде підтримувати компанія зі зберігання криптовалют з Ізраїлю Fireblocks, ринкова капіталізація якої складає майже $ 1 млрд. Раніше проєкт отримав значні інвестиції від найстарішого банку Америки BNY Mellon.

Співпраця будується навколо нового продукту Wirex X-Accounts. Відкривши рахунок, користувачі зможуть скористатися процентними ставками до 16% по криптовалютним і фіатним активам шляхом використання DeFi-додатків Aave, Uniswap, MakerDAO і 1inch.

Підтримувані DeFi процентні ставки, пропоновані X-рахунками, ймовірно, виявляться конкурентоспроможними. За даними Cryptotesters, ще один провідний постачальник криптовалютних ощадних рахунків YouHodler пропонує 12,73% на депозити в доларах США. X-рахунки будуть приносити 10% прибутку від криптоактивів і до 16% від фіатних засобів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *