Ripple

Виторг Ripple від продажів XRP в першому кварталі зросла на 97%

Компанія Ripple наростила виторг від продажів токена XRP на 97% в першому кварталі, попри тривалий розгляд з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC). У четвер Ripple представила фінансову звітність, згідно з якою обсяг продажів XRP за квартал виріс від $ 76,27 млн ​​до $ 150,34 млн.

«Зростання продажів XRP можна пов’язати з глибшою залученістю з боку ключових клієнтів ODL. Понад рік Ripple не провадить програмовані продажі », – йдеться в публікації.

Сервіс ODL або On-Demand Liquidity дозволяє клієнтам Ripple проводити миттєві транскордонні транзакції за допомогою XRP. Програмовані продажі, з іншого боку, здійснюються партнерами XRP і спрямовані на подальший розподіл резервів компанії. В останній звітності Ripple зазначає, що частка її продажів в загальному обсязі торгів XRP в першому кварталі склала всього 0,07%.

Компанія також підтвердила, що на цьому відрізку випустила зі своїх сховищ 3 млрд XRP, з яких 2,7 млрд були поміщені назад. За її спостереженнями, перший квартал 2021 року став кварталом накопичення XRP. Так, число «китів», в гаманцях яких знаходиться принаймні 10 млн XRP, зросла від 308 до 319. Число гаманців, які мають як мінімум 1 млн XRP, теж збільшилася.

Ripple

Успіх першого кварталу для Ripple може пояснюватися дворазовим зростанням курсу XRP на цьому відрізку. У квітні висхідний імпульс посилився, і до середини місяця токен торгувався вже близько $ 2, піднявшись за два тижні ще в три рази.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *