біткоін

“Висока ймовірність корекції». Що буде з біткоіном у вихідні

Вартість першої криптовалюти відновила максимум з середини травня на рівні $ 49 тис. Експерти розповіли, як можуть змінитися котирування цифрової монети в найближчі два дні.
У п’ятницю, 20 серпня, курс біткоіна на криптобіржі Binance оновив максимум з 14 серпня на позначці в $ 49 тис. За минулу добу перша криптовалюта подорожчала на 7%. Однак у вихідні на ринку часто спостерігається підвищена волатильність.

Швидше за все у вихідні ми побачимо бічний рух біткоіна в рамках $ 44-48 тис., припустив CEO криптобіржі EXMO Сергій Жданов. За його словами, перша криптовалюта може протестувати ці рівні, але її динаміка навряд чи буде амплітудної.

«А ось альткоіни можуть показати хорошу активність найближчими днями. Я б назвав поточний час мікросезоном альткоінів. Сьогодні Cardano оновила історичний максимум, хороші рухи показує Ethereum. Важливу роль в зростанні його курсу зіграли новини про спалювання », – підкреслив експерт.

5 серпня в мережі Ethereum відбулося оновлення London, яке повністю змінило механізм нарахування комісій за транзакції. Частина комісій, яку раніше отримували майнери як винагороду, тепер спалюється. На 20:00 20 серпня було знищено 68,3 тис. Ethereum вартістю в $ 224 млн.

Повертаючись до біткоіна, CEO Xena Financial Systems Антон Кравченко зазначив, що в діапазоні $ 30,5-32 тис. криптовалюту купила велику кількість великих власників, що і призвело до зростання до $ 48 тис., після чого він сповільнився. Експерт прогнозує, що з високою ймовірністю ринок чекає корекція до $ 41-43 тис. Менш ймовірний сценарій за версією фахівця – це консолідація в поточному діапазоні та подолання $ 51 тис. З метою в $ 58 тис.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *