14 Квітня 2023 в 07:01
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Винний в інсайдерській торгівлі виплатить Coinbase $470 000

Coinbase
Share this page to Telegram

Визнаний винним у першій справі про інсайдерську торгівлю криптовалютою має переказати криптобіржі Coinbase цифрові активи, а також відбути тюремне покарання.

Постанова окружного суду Нью-Йорка, підписана суддею Лореттою А. Преска від 6 квітня, зобов’язує Ніхіла Вахі, брата колишнього менеджера з продуктів Coinbase Ішана Вахі, виплатити біржі $469 525,50 як компенсацію.

Обвинувачений повинен здійснювати платежі на виплат для відшкодування збитків, у тому числі роблячи це в рамках Плану фінансової відповідальності ув’язнених Управління в’язниць.

Будь-яка невиплачена сума, що залишилася після звільнення з в’язниці, виплачуватиметься частинами у розмірі не менше ніж 10 відсотків від валового доходу відповідача 15-го числа кожного місяця.

Брати Вахі та їх друг Самір Рамані звинувачуються у торгівлі криптоактивами з використанням конфіденційної інформації про заплановані на Coinbase лістинги.

У січні Ніхіла було засуджено до 10 місяців тюремного ув’язнення за участь у цій схемі, його також зобов’язали виплатити компенсацію протягом 20 років з моменту винесення вироку. У разі несплати відповідальність із ним розділить його брат Ішан.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар