Новини XRP

Вплив китів на вартість XRP

Останні місяці навколо Ripple і токена XRP багато розмов, обумовлених позовом Комісії з цінних паперів і бірж США. Великий вплив на популярність надає і постійна зміна вартості монети. Ажіотаж роблять також ринкові кити токена, які за останні кілька днів накопичили величезні обсяги токенiв.

Сервіс крbптовалютної аналітики Santiment повідомляє, що з 23 квітня до мережі приєдналися 19 нових адрес з більш ніж 1 000 000 XRP. Надалi підвищувальний тиск може підштовхнути монету до нових річних максимумів. Через зростання числа великих інвесторів на ринку XRP, зараз вони володіють більш ніж 1,4 мільярда доларів в монеті.

На момент написання матеріалу тільки за останні сім днів криптовалюта зросла на 34,6%. Біржі, які повторно розмістили XRP на своїх платформах через сплеск попиту, також могли зіграти вирішальну роль в ролі токена, що триває. Наприклад, після повторного лістингу монети на Phemex в середу 24-годинний обсяг токена на біржі перевищив 66 мільйонів доларів. На додаток до повторних лістингах, події в довгому судовому процесі також позитивно позначилися на ціні альткоіна.

Що сприяє зростанню курсу XRP?

Кити, які скуповують монету, могли бути основним рушійним фактором зростання цін на криптовалюту. Кількість адрес, на яких розміщено понад 1 000 000 XRP, зросла на 1,25%, і за цей період до мережі приєдналися близько 19 китів. Більш того, продуктивність альткоінів також сприяє збільшенню перекладів XRP. Так, наприклад, XRP на суму понад 15 мільйонів доларів був переведений з криптобіржі Crypto.com на невідомий гаманець всього п’ять днів тому.

На момент написання матеріалу технічні індикатори XRP вказували на те, що альткоін рухається до зростання з ринковою капіталізацією понад 72 мільярдів доларів ($ 72 337 620 091). Ціна токена становить також $ 1,57. Однак крім китів XRP, навіть кити Bitcoin накопичують флагманську криптовалюту, що також сприяє деякому відновленню BTC на графіках цін. Курс монети зараз становить $ 57 924.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.