криптовалюти

Влада США вивчать ризики корупції з використанням криптовалют

Уряд США має намір вивчити вплив криптовалютних активів як засобів спонсорування корупції, заявили в Білому домі.

Уряд США підготує доповідь про вплив криптовалют на світову корупцію. З результатами доповіді через 200 днів ознайомляться в Білому домі, пише ТАСС, з посиланням на адміністрацію президента.

Підготовка доповіді проводиться в рамках підписаного президентом США Джо Байденом меморандуму про боротьбу з корупцією у світі. Згідно з меморандумом, боротьба з корупцією у світі стає однією з ключових завдань у сфері національної безпеки США.

«Безумовно, ми розглядаємо вплив криптовалют як засобу незаконного фінансування. Протягом багатьох років ми бачили, як в анонімному порядку доходи від корупції за кордоном потрапляють в американську та міжнародну фінансові системи », – заявив високопоставлений чиновник.

Більш того, у Вашингтоні вивчають можливість внесення поправок в законодавство. У них хочуть уточнити покарання за незаконне фінансування з урахуванням криптовалют, зазначив чиновник. Втім, деталі правок залишаються невідомі.

Раніше адміністрація Білого дому розглядала уточнення регулювання крипторинку. Однак, як заявили джерела близькі до адміністрації Білого дому, влада поки не бачать загроз в ринку криптовалют. Тоді тему підняв Мінфін США, який ще в листопаді 2020 року збирався ввести «драконівські заходи» проти ринку криптовалют.

Нагадаємо, в кінці квітня стало відомо про те, що сформована Мін’юстом США робоча група може запропонувати «агресивні» заходи стеження за біткоіном. Передбачається, що нові заходи з регулювання криптовалют знизять зрослу активність програм-вимагачів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *