Біткоін

Влада США розкрила нові вимоги до криптовалютної звітності в бюджеті на 2022 рік

Адміністрація президента США Джо Байдена в п’ятницю представила проєктний варіант бюджету на 2022 рік, кілька пунктів якого зачіпають регулювання криптовалют. Міністерством фінансів пропонується наділити додатковими повноваженнями для збору інформації про криптовалютні транзакції в рамках Податкового управління та інших підрозділів. Пояснення містяться в супровідній публікації Мінфіну.

«Ухилення від сплати податків при використанні криптоактивів – стрімко зростальна проблема, – зазначають у відомстві. – Глобальна природа крипторинків надає американським платникам податків можливості для приховування активів і оподатковуваного доходу за допомогою офшорних криптобірж і постачальників гаманців ».

Мінфін пропонує розширити вимоги для криптовалютних брокерів, включаючи біржі та кастодіальні гаманці, щоб вони передавали відомості про бенефіціарів рахунків в міжнародну мережу з обміну інформацією, членом якої є США. Міра також спрямована на виявлення власників бізнесу – з поточного року американське законодавство забороняє анонімне володіння корпоративними утвореннями. Робочі в США криптобіржі вже повинні зберігати інформацію про своїх клієнтів, тому зміни в першу чергу зачіпають міжнародний обмін інформацією.

«Пропозиція зажадає від брокерів, включаючи такі освіти, як американські біржі криптоактивів і постачальники гаманців, передавати інформацію про певні пасивні утворення і їх значущих іноземних власників при передачі інформації про криптоактиви, що знаходять в брокерських рахунках таких утворень», – пише відомство. Очікується, що в разі затвердження вимога буде застосовуватися до звітності, поданої після 31 грудня 2022 року.

Також Мінфін пропонує ввести «всеосяжну звітність за фінансовими рахунками». «Окремо вимоги до звітності будуть застосовуватися у випадках, коли платники податків купують криптоактиви в одного брокера і потім переводять їх до іншого. Компанії, які отримують крипоактиви в транзакціях зі справедливою ринковою вартістю вище $ 10 000, повинні будуть звітувати про них », – йдеться в документі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *