Iksan Dairom

Влада Південної Кореї забороняє використання токена Iksan Dairom

Південна Корея відправляє ще одне приховане попередження користувачам цифрових активів, показуючи, що їх можна відстежувати та контролювати.

Місцеві органи влади в південнокорейському місті Іксан заявляють, що будуть жорстко припиняти випадки незаконного використання локальних стейблкоінів.

ЗМІ повідомляють, що уряд міста провінції Північна Чолла оголосило про «репресії з метою викорінити незаконне розповсюдження» токена Iksan Dairom. Монета на основі блокчейну використовує технологію, надану телекомунікаційним гігантом KT і його екосистемою Good Pay.

Подібні проєкти під керівництвом KT поширені та в інших містах Південної Кореї, таких як Гумі, Гімпу та Ульсан.

Ці маркери замінюють паперові подарункові сертифікати, які видавалися в спробі підтримати місцевий бізнес, роботі якого загрожують великі загальнонаціональні або міжнародні бренди.

За інформацією на сайті міста Іксан, крім великих супермаркетів, керованих конгломератами, ряду інших підприємств також заборонено приймати Dairom як засіб платежу, а саме: казино, бізнесу, пов’язаного з лотереями, магазинах для дорослих, масажним салонам і пабах.

Однак міська влада заявляє, що у них є докази того, що малі підприємства намагаються порушити правила.

Зокрема, повідомляється, що технологія блокчейн була використана для аналізу великих даних з операційної системи в місцевій валюті, щоб «відстежувати підозрілі транзакції, в тому числі несанкціоноване використання токена в« фінансові транзакції в режимі реального часу ».

Як з’ясувалося, окремі торговці неодноразово купували токени під чужим ім’ям, а потім обмінювали їх на фіатну валюту країни.

Міська влада додала, що за дрібні правопорушення невеликі організації будуть каратися штрафом, великі правопорушники заплатять підвищені штрафи до $ 16 740.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *