Майнінг

Влада Південної Кореї провела переговори з представниками криптобірж

Представники криптовалютних бірж в минулий четвер обговорили з південнокорейською владою варіанти взаємодії у сфері забезпечення прозорості торгів.

Як зазначають місцеві ЗМІ, Комісія з фінансових послуг виступила ініціатором проведення цієї наради. В ході обговорення варіантів співпраці передміхурових бірж висловили невдоволення репресивною політикою керівництва країни, а також вислови надію, що незабаром регулятор пом’якшить свою позицію.

У переговорах брали участь також представники одного з підрозділів фінансової розвідки. Ця структура виступає одною з прихильників посилення контролю за криптосферою і впровадження механізму ідентифікації учасників торгів.

28 травня Комісія з фінансових послуг (FSC) оприлюднила свій план щодо підвищення прозорості ринку. Він передбачає шестимісячний пільговий період для кожної біржі, щоб вона встигла зареєструватися в спеціальній базі та отримала дозвіл на торговельну діяльність.

На переговорах з владою брали участь представники 20 криптобірж, 16 з яких заявили, що у них можуть виникнути труднощі при виконанні вимог регулятора. Чиновники пообіцяли проаналізувати претензії торгових майданчиків і піти їм назустріч, щоб полегшити процедуру сертифікації.

Відзначимо, що на тлі посилення контролю за роботою криптокомпаній деякі біржі почали залишати Південну Корею і йти в безпечні юрисдикції.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *