24 Листопада 2022 в 21:58
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Влада ОАЕ дистанціюється від FTX, що банкрутує.

FTX
Share this page to Telegram

Управління регулювання віртуальних активів емірату Дубай (VARA) призупинило дію ліцензії, яка дозволяла біржі FTX готуватися до обслуговування місцевого ринку.

Орган нагляду Об’єднаних Арабських Еміратів, посилаючись на заяву про банкрутство організацій, пов’язаних з FTX, включаючи Alameda Research, підтвердив: дія ліцензії дочірньої компанії FTX MENA була припинена до того, як біржа почала обслуговувати місцевих користувачів. За словами представників регулятора, реєстрація FTX MENA все ще перебуває на підготовчій стадії.

Влада пояснила, що компанія ще не отримала схвалення, необхідного для початку роботи в Дубаї та не відкрила рахунок у місцевому банку, що є головною вимогою для постачальників послуг віртуальних активів (VASP) в OAE.

Регулятор закликав місцеві криптокомпанії оприлюднити дані про баланс та резерви криптовалют. Це дозволить органу, що регулює, оцінити масштаби впливу краху FTX на внутрішній ринок ОАЕ.

Минулого тижня Комісія з цінних паперів та інвестицій Австралії призупинила дію ліцензії на фінансові операції місцевого дочірнього майданчика банкрутної криптобіржі FTX.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар