Небраска

Влада Небраски дозволила банкам зберігати криптовалюту

Губернатор американського штату Небраска Піт Рікеттс підписав законопроєкт, що дозволяє місцевим банкам зберігати криптовалюту.

We’re thrilled that #LB649, spearheaded by #Telcoin, has been signed into law in #Nebraska. Our deepest thanks to Senator @MikeFloodNE and the many supporters of this landmark legislation. An exciting journey lies ahead for #digitalassets in the Cornhusker state! pic.twitter.com/3wfqAM6dSN— Telcoin (@telcoin_team) May 26, 2021

Документ розроблений сенатором-республіканцем Майком Флудом спільно з компанією Telcoin. Він передбачає створення нового державного банківського статуту, орієнтованого на фінансові послуги, забезпечені цифровими активами.

Закон «Про фінансові інновації Небраски» дозволяє кредитним організаціям управляти криптовалютними кастодіанами. Ці установи можуть бути зареєстровані в США або за їх межами.

Telcoin – орієнтована на телекомунікації блокчейн-компанія, яка розробила систему грошових переказів в мережі Ethereum. Вона брала активну участь в розробці законопроєкту, який був однією з перших ініціатив Флуда на посту сенатора.

У липні 2020 року Управління контролера грошового обігу в складі Мінфіну США дозволило національним банкам зберігати криптографічні ключі від криптовалютних гаманців. Прийнятий в Небрасці закон поширює це право на установи, зареєстровані на рівні штату.

У листопаді Вайомінг надав статус банку криптовалютному стартапу Кейтлін Лонг Avanti.

Нагадаємо, в травні 2021 року сенатор від штату Небраска Керол Блад запропонувала використовувати блокчейн для відстеження походження продуктів: від ферм до полиць магазинів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *