Майнінг

Влада Абхазії визнала нездатність налагодити роботу з протидії незаконному майнінгу

Президент Абхазії Аслан Бжанія висловив невдоволення заходами, які вживає влада для боротьби з незаконними підключеннями до електромереж для видобутку криптовалют. Про це повідомляє Апснипрес.

«Налагодити системну роботу у плані протидії незаконному підключенню до електромереж та видобутку криптовалюту не вдалося. Її немає. Робота має спорадичний характер», – сказав Бжанія.

У МВС надійшли списки з місцями знаходження майнінг-ферм у кількох містах Абхазії, сказав голова МВС Дмитро Дбар. Він заявив про необхідність спільного реагування з групами Держстандарту та Чорноморенерго на виявлення ферм.

Бжанія доручив міністру економіки Крістіні Озган налагодити системну роботу щодо протидії незаконним підключенням до електромереж.

Озган зазначила, що внаслідок літніх спільних заходів влади у цьому напрямі вдалося знизити середньодобове споживання електроенергії. Однак у жовтні ситуація погіршилася — щодобове перевищення становить 1,7 млн. кВт/год. практично по всіх районах.

Нагадаємо, в Абхазії діє заборона на майнінг та ввезення обладнання для видобутку криптовалюту до 31 березня 2022 року.

Влада регулярно проводить рейди з конфіскації обладнання для майнінгу. У вересні глава Гудаутської філії «Чорноморенерго» Ахра Гагулія заявив, що це не вирішує проблему та запропонував вилучати незаконно встановлені трансформатори.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *