29 Серпня 2021 в 20:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Visa привертає увагу фанатів до NFT галузі

Visa
Share this page to Telegram

У першій половині 2021 року обсяг продажів невзаємозамінних токенів, або NFT, склав 2,5 мільярда доларів. Такі компанії, як Visa, продовжують привертати увагу до цієї швидкорослої галузі.

Поява Visa на ринку NFT була викликана оцінкою базової технології і її здатності служити «перспективним засобом для взаємодії з фанатами», згідно з недавнім технічним документом, опублікованим глобальним платіжним гігантом.

Публікація від 23 серпня описала незмінні токени як важливе нововведення під час пандемії, коли строгі замовлення на укриття на місці обмежували спортивні, розважальні та музичні фестивалі в прямому ефірі. Водночас NFT з’являються в той час, коли фанати прагнуть приєднатися до цифрових спільнот, зосередженим навколо їх улюблених артистів або спортивних команд.

Професійний спорт особливо сильно постраждав від пандемії, втративши приблизно 18 мільярдів доларів у вищих лігах світу. Згідно Visa, це ще більше стимулює «необхідність диверсифікувати доходи та зосередитися на технологіях, щоб змінити становище бізнесу в пошуках можливостей зростання і привернути увагу фанатів».

У цьому сенсі «NFT залучають колекціонерів, уболівальників, команди, ліги та таланти», – йдеться у звіті. Зокрема, NFT можуть стати основними джерелами залучення прихильників, управління взаємовідносинами з клієнтами та нових джерел доходу. Основними виявленими випадками використання NFT були предмети колекціонування, мистецтво та ігри.

Технічний документ був випущений разом з оголошенням Visa про те, що вона придбала свій перший NFT – CryptoPunk 7610, за 150 000 доларів. CryptoPunks – це набір з 10000 унікальних NFT з підтвердженням права власності, що зберігається в мережі Ethereum. В цілому 2519 CryptoPunk колекціонування були продані протягом останніх 30 днів, плетіння комбінованого 467,4 $ млн, за даними галузевих джерел. За цей період найприбутковішим продажем був CryptoPunk 7252, який був проданий за 1600 ETH або 4,5 мільйона доларів.

Крім поголовного захоплення CryptoPunk, NFT в інших нішах також набирають популярність. Як нещодавно повідомляв Cointelegraph, загальний обсяг продажів NFT, ймовірно, перевищить 900 мільйонів доларів тільки в серпні, що стане новим рекордом для галузі. Попередній рекорд був встановлений в травні, коли загальний обсяг продажів NFT досяг 255 млн доларів. У травні криптовалютні ринки досягли нових рекордних максимумів, перш ніж випробували багатомісячну корекцію.

Набіг Visa на NFT не дивний, враховуючи зростальну увагу платіжної компанії до цифрових активів. Нещодавно компанія уклала угоду з платформою цифрових активів Zipmex, що забезпечує подальшу інтеграцію криптовалютних платежів в азійсько-тихоокеанському регіоні. У січні цього року Visa підтвердила свою прихильність створенню криптовалютних платежів і фіатних платежів в спробі підтримати клас цифрових активів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар