Біткоін

Віллі Ву закликає не надто розраховувати на повторення минулих трендів

Мережевий аналітик Віллі Ву (Willy Woo) говорить, що трейдерам біткоіна не слід очікувати, що поточний ринковий цикл в кінцевому підсумку буде нагадувати бичаче зростання BTC 2013 року.

У новому зверненні до підписників Ву каже, що у криптосфері є «відбиток циклу», в якому трейдери занадто пильно, але наївно дивляться на минулі бичачі забіги, щоб розрахувати поточні.

Ву каже, що деякі трейдери можуть сподіватися, що біткоін випробує щось схоже на його обвал в середині циклу 2013 року, коли флагманська криптовалюта впала майже на 80%, перш ніж досягти нових максимумів.

«У нас є відбиток цього циклу. Зараз люди згадують цикл 2013 року, коли у нас є велика вм’ятина на бичачому ринку. Я думаю, що зараз багато хто згоден з тим, що це все ще бичачий ринок, і тепер ми повертаємося в 2013 рік…

Я починаю думати, що цього не станеться. Я насправді прихильник того, що теперішня реальність буде несхожою ні на що з минулого. Я думаю, що ми пройдемо кінець цього року, і є велика ймовірність того, що він не дійде до повномасштабного ведмежого ринку, як ми бачили в попередніх циклах, а потім люди почнуть говорити про розширеному циклі ».

За словами аналітика, за яким уважно стежать багато трейдерів, біткоін з більшою ймовірністю зазнає випадковий зростання з менш драматичними піками і більш короткими ведмежими тенденціями.

«Я думаю, що це просто призведе до божевільного блукання по попиту і пропозиції».

Що стосується поточного стану біткоіна, Ву називає рівень 42000 доларів ключовою областю, яку потрібно подолати, перш ніж BTC зможе кинути виклик діапазону від 50 000 до 60 000 доларів. За даними CoinGecko, на момент написання біткоін торгується на рівні 41 900 доларів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *