біткоін

Віллі Ву розповів, скільки ще триватиме бичачий цикл біткоїну

Китайський криптожурналіст та аналітик Віллі Ву в інтерв’ю Bitcoin Fundamentals заявив, що поточний «бичачий» цикл зростання біткоїну багато в чому відрізняється від минулих подібних періодів. Ву зазначив, що остання хвиля накопичення біткоїнів почалася наприкінці минулого року, коли на ринок цифрових активів почали входити інституційні інвестори, пише РБК-Кріпто.

За словами Ву, за останній рік на крипторинок прийшли серйозні інвестори з більшими інвестиціями, вони націлені на довгострокове накопичення цифрових активів. Ці чинники вказують на те, що нинішній цикл зростання буде тривалішим і триватиме ще близько року, упевнений аналітик. У рамках поточного «бичачого» ринку ціна біткоїну перевищить $100 тис., спрогнозував Ву.

«Нас чекає «бичаче» зростання у наступні шість місяців або навіть довше. Це може тривати ще рік», – зазначив Ву.

У серпні аналітик уже передбачав, що у жовтні-листопаді поточного року розпочнеться активне зростання біткоїну. Ву зазначав, що вартість першої криптовалюти зросте на тлі масового накопичення активу інвесторами.

20 жовтня курс біткоїну оновив історичний максимум, перевищивши $67 тис. Після цього ціна активу почала знижуватися. 28 жовтня криптовалюта торгується на рівні $59,8 тис., а її капіталізація становить $1,13 трлн, за даними CoinGecko.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *