Новини Bitcoin

Відтік біткоінів від майнерів досяг чотиримісячного мінімуму

Майнінгові пули воліють більше купувати ніж продавати добуті цифрові активи.

Дані Glassnode свідчать про те, що часовий відтік біткоіна з боку майнерів цієї криптовалюти досяг мінімального за останні чотири місяці значення, 49,893 біткоіни, якщо розглядати середні значення по тижнях.

📉 #Bitcoin $BTC Miners’ Outflow Volume (7d MA) just reached a 4-month low of 49.893 BTC

View metric:https://t.co/DvHJapToPY pic.twitter.com/YZzQhzfc26

— glassnode alerts (@glassnodealerts) April 29, 2021

Це стало ще одним зі знаків того, що, всупереч перебуванню біткоіна поблизу абсолютних максимумів, майнери воліють все більше акумулювати ці активи, включаючи покупку їх на ринку, звертаючи увагу на можливості тих, які сходять корекцій ціни, які часом спостерігаються. Нагадаємо, що 14 квітня біткоін досягав історичного максимуму на рівні в 64,67 тис. доларів, а з початку 5 травня торгується на позначці в 54,7 тис. доларів.

Важливим показником інтересу до майнінгу біткоіна стають великі замовлення на придбання майнінгового обладнання. Крім зазначеного вище тренду поведінки майнерів біткоіна, можна відзначити також тенденцію на подальше скорочення запасів біткоіна в секторі криптобірж.

Наприклад, якщо тренд на скорочення таких запасів на найбільшій американській криптобіржі Coinbase триватиме і далі, то приблизно через 454 дні число біткоінів, які вона зможе запропонувати трейдерам, може скоротитися майже до нуля, на що звертають увагу експерти, аналізуючи відповідні дані Glassnode.

Fun Fact: If #Bitcoin keep moving off Coinbase at the rate they have over the last 5 months, the exchange will have 0 BTC left to sell in 454 days. pic.twitter.com/HuZ3BAxEtB

— William Clemente III (@WClementeIII) May 3, 2021

Крім цінового аспекту є і свіжий інноваційний момент у феномені біткоіна. Так, близько половини майнерів біткоіна в принципі погодилися на впровадження поновлення Taproot в протокол криптовалюти №1. Якщо воно буде схвалене 90% майнерів, то оновлення дозволить збільшити пропускну здатність блокчейна біткоіна, що стане важливою подією в 11-річній історії найстарішого цифрового активу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *