Bitcoin

Відтік 25000 біткоінів з криптобірж досяг 15-місячного максимуму

Команда IntoTheBlock, що займається аналізом мережевих даних для основних криптоплатформ, показала, як поводяться прихильники біткоіна (BTC) в умовах драматичного флеш-краху.

Відповідно до публікації аналітиків IntoTheBlock у Твіттері, з учорашнього вечора централізовані біржі по всьому світу стали свідками величезного відтоку біткоіна (BTC).

В цілому 24 840 біткоіни (BTC) були переміщені клієнтами з основних торгових платформ. Цей сплеск виведення коштів є наймасовішим з кінця 2019 року.

Крім того, аналітик і ІТ-директор Moskovski Capital Лекс Московський повідомив, що 10145 біткоінів (BTC) одноразово покинули провідну американську біржу криптовалюта Coinbase.

На момент публікації на основних спотових платформах флагманська криптовалюта торгувалася по $ 50 250, в той час, як індекс страху і жадібності від Alternative увійшов в зону «страху» і зараз знаходиться на тритижневому мінімумі.

Як уже повідомляв Happycoin, сьогодні біткоін (BTC) впав до найнижчого рівня з 1 березня. Після заяви Ілона Маска про те, що Tesla припиняє приймати оплату в біткоінах (BTC), разом з фондовим ринком ціна флагманської криптовалюти впала до $ 46 000.

Тим часом біткоіни (BTC) залишаються на балансі Tesla, і, схоже, компанія ні в якій мірі не збирається розлучатися з ними.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *