Новини Bitcoin

Відомий трейдер вважає, що в нинішньому циклі BTC проб’є $ 300 000

Видатний криптотрейдер і стратег Мікаель ван де Поппе поділився сміливим прогнозом на майбутнє біткоіна.

«Якщо ви хочете зробити ставку на ведмежий ринок, то вибираєте не часті події. Зараз ви зробите ставку проти загального тренду ринку. Я абсолютно впевнений, що ми знаходимося в бичачому циклі та розраховувати на ведмежий ринок реально складно, особливо з огляду на інфляцію долара США ».

Ван де Поппе вважає, що в міру знецінювання американського долара, інституційні гроші перетікають в біткоін, поглинаючи всі пропозиції. Таким чином, бичачий ринок продовжиться:

«З огляду на той факт, що заходять інституційні гроші, у біткоіна з’являється все більше поширення і більше можливостей для його покупки, це означає, що зараз існує такий великий попит і відносно невелика пропозиція, які приведуть до зростання ціни. Обсяги вільного біткоіна сильно падають у міру їх виведення на апаратні гаманці.
Чи дійде біткоін до рівня $ 300 000 або $ 500 000? Думаю, що так, оскільки його капіталізація повинна зрівнятися з показниками золота (зараз близько $ 12 трильйонів). Якщо провести прості обчислення, то пік курсу BTC повинен дійти до $ 500 000. Маючи дані про вершину циклу, можна припустити, що в середньому курс буде вище $ 250 000, а протягом року може дістатися до $ 350 000 – $ 450 000. Крім того, нас очікують довгі боковики ».

Ван де Поппе вважає, що ми знаходимося в 1998 або 1999 і криптовалютний ринок ще може вирости на 500%:

«Капіталізація криптовалютного ринку в цьому циклі готова взяти позначку в $ 10 трильйонів».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *