Біткоін

Відомий трейдер вважає, що нинішнє падіння курсу BTC буде останнім

Відомий криптовалютний трейдер із ніком Inmortal порівняв нинішнє падіння курсу біткоїну з подіями весни 2017 року, коли BTC спочатку обвалився і потім протягом кількох місяців виріс у 3 рази

Він вважає, що зниження курсу біткоїну, що почалося у вересні, продовжиться до початку жовтня, а потім ми побачимо повернення до минулих максимумів і похід ще вищий. Inmortal вважає, що нинішній курсовий рух біткоїну стане «останнім падінням в історії».

Трейдер зазначив, що утримання біткоіном мінімального рівня перед макроекономічного тиску з усіх боків є гарною ознакою для майбутнього курсового зростання:

«Факт того, що курс BTC серйозно не обвалився, попри всі FUD-фактори, є гарною ознакою. Якщо вдасться повернутися на рівень $45 000, я відкрию довгі позиції та чекатиму на нові курсові рекорди»

Його колега з трейдерського цеху з ніком Capo також чекає на ралі біткоїну до нових максимумів. Він зазначив, що охочі купити біткоїн із додатковою знижкою будуть розчаровані:

«Якщо ви не накопичуєте BTC у діапазоні між $40 000 – $45 000, то незабаром пошкодуєте. Багато хто чекає зниження курсу BTC під позначку $40 000. Цього не станеться»

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.