BTC та ETH

Відомий трейдер розповів про перспективи BTC і ETH

Відомий анонімний трейдер з ніком Capo розповів про перспективи BTC і ETH на тлі спроби ринку оговтатися від серйозної корекції.

Capo намагається розібратися, що чекає холдерів BTC і ETH. Після обвалу курсу біткоіна до $ 30 000, трейдер вважає, що актив готується до V-образного відновлення. Він порівняв недавній раптовий обвал біткоіна з корекцією індексу S & P 500 в 1987 році, коли той швидко впав з рівня $ 340 до $ 215.

Після того обвалу індекс відскочив і за трирічний період досяг нового максимуму. На думку трейдера, якщо біткоін зможе консолідуватися вище $ 30 000, то нижчих мінімумів ми не побачимо:

«Фрактали – це просто допомога у визначенні напрямку. Вони не завжди вірні. Якщо курс консолідується нижче $ 30 000, показуючи слабкість, цей фрактал більше не діє і ви можете очікувати нижчих курсів ».

Capo вважає, що домінування біткоіна ще не досягло дна свого циклу, а це означає можливість продовження сезону альткоінів. Однак, коли графік домінування біткоіна досягне дна, трейдер вважає, що на цьому криптовалютний буллран закінчиться.

Що стосується Ethereum, трейдер відзначив схожість недавньої зміни курсу активу на поведінку ETH під час обвалу в березні 2020 року. Він прогнозує, що актив досяг дна стосовно долара США і тепер почне повільний підйом назад.

Також трейдер зберігає бичачий настрій відносно двох альткоінів з низькою капіталізацією в парах проти BTC. Він вказав на службовий токен екосистеми Sandbox (SAND) і на створений на базі блокчейну Polkadot проєкт Phala Network (PHA).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *