2 Лютого 2022 в 19:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Відомий експерт передбачив різке зростання курсу Ethereum

Ethereum
Share this page to Telegram

Відомий експерт ринку Бенджамін Коуен розповів своїм передплатникам на каналі Youtube про очікування вартості Ethereum. Він заявив, що курс другої криптовалюти може піднятися до свого історичного максимуму найближчим часом.

Аналітик висловив упевненість у тому, що ціна ETH перевищить показник $4900. За словами Коуена, минулого року цифровий актив торгувався у дуже широкому діапазоні від $2000 до майже $5000. Нинішня консолідація не є чимось незвичайним та позамежним. Експерт запевнив, що подібний рівень волатильності є нормальним для більшості віртуальних валют.

Він нагадав, що цей цифровий актив приніс своїм інвесторам дохід у розмірі 4000% за 1 календарний рік. Якщо таке можливе, то такий рівень консолідації можна вважати нормою. Варто спокійно ставитись до того, що цей процес може тривати певний час. Фахівець підкреслив, що мав на увазі період із березня 2020 року до травня 2021, коли вартість Ethereum зросла з $100 до $4000.

Коуен зазначив, що, дивлячись на графік цієї криптовалюти, можна сказати, що історія повторюється. Те саме відбувалося у 2016 році. Тоді вартість цифрового срібла консолідувалась протягом року, перш ніж спровокувати параболічний сплеск.

Стратег не сумнівається, що сценарій повториться і спільнота побачить різке зростання курсу ETH ще першій половині 2022 року.

Експерт наголосив, що тепер ціна активу вже не зросте у 200 або навіть 20 разів тому, що це просто неможливо з огляду на ринкову капіталізацію Ethereum. Проте аналітик майже не сумнівається, що до травня цього року віртуальна валюта оновить свій історичний ціновий максимум.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар