ETH

Відкритий інтерес до ефіріум-ф’ючерсів встановив новий рекорд

Ралі ефіру (ETH) підігріло інтерес до цієї криптовалюти з боку інституційних інвесторів. Нагадаємо, сьогодні вранці курс ETH підскакував вище за $4400.

Однак альткоїну не вистачило підтримки для утримання позицій, і він просів у ціні до $4319. Капіталізація ETH зараз становить трохи більше ніж $510,287 млрд.

Відкритий інтерес до ефіріум-ф’ючерсів у п’ятницю, 29 жовтня, досяг історичного максимуму. Нині сума контрактів перевищує $12,47 млрд.

У травні, під час попереднього забігу ефіру, відкритий інтерес інституціоналів до ф’ючерсів на ETH становив $11,17 млрд (за даними ByBt). Левова частка контрактів розміщена на біржах Binance та FTX$3,11 млрд і $2,24 млрд відповідно.

Однак опційний ринок сьогодні не зміг встановити рекорд. Відкритий інтерес до опціонів на ефір зараз становить $6,37 млрд, у травні він досягав $7,4 млрд.

Зростання вартості альткоїну спостерігається на тлі сплеску мережевої активності на ефірі. За даними EtherScan, середньодобова кількість операцій на блокчейні злетіла до 1,51 млн – це максимальне значення із середини травня 2021 року.

На думку аналітиків, позначка $4000 стала зоною сильної підтримки ETH. Деякі експерти не виключають, що вже цього тижня альткоїн досягне $4500.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *