YouTube

Відео з 884 млн переглядів видалять з YouTube після його продажу на NFT-аукціоні

Автори знаменитого відео «Чарлі вкусив мене за палець – знову!» продали права на нього у вигляді NFT за $ 760 999 і пообіцяли видалити оригінал з YouTube. Про це повідомляє BBC.

Аукціон стартував 23 травня і тривав трохи більше доби. Новим власником відео став користувач під ніком 3fmusic.

Відеоролик «Чарлі вкусив мене за палець – знову!» [Charlie bit my finger – again!] Опублікувала у 2007 році родина Девіс-Карр. З моменту публікації він набрав понад 884 млн переглядів. На відео трирічний Гаррі скаржиться на свого однорічного брата Чарлі, який вкусив його за палець.

За словами батька хлопчиків, Говарда, він не зміг відправити ролик родичам поштою і тому завантажив його на популярний відеохостинг.

«Коли ми це викладали, YouTube був чимось новим, а зараз нове і дивовижне – це NFT», – зазначив Чарлі, молодший брат з відео, якому виповнилося вже 15 років.

Після продажу прав на відео родина Девіс-Карр пообіцяла видалити оригінал з YouTube, щоб новий власник міг самостійно розпорядитися його долею. Також 3fmusic отримає можливість зробити пародію або перезняти оригінальний ролик за участю дорослих Гаррі та Чарлі.

Автори вже приховали ролик з каналу, але він поки доступний за прямим посиланням.

Кліп увійшов в топ-20 найдорожчих NFT.

Багато героїв мемів вирішили монетизувати свою популярність за допомогою невзаємозамінних токенів.

Нагадаємо, в кінці квітня героїня мема «Дівчинка-катастрофа» Зої Рот продала знамените фото у вигляді NFT за 180 ETH (майже $ 430 000 на момент угоди).

На початку травня американець Коннор Сінклер, фото якого стало основою мема «Не хочу, не буду», розкрив свою особистість і вирішив продати NFT з правами на знімок.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *