ФРС

Віцеголова ФРС засумнівався в користі цифрового долара

Рендал Куорлз вважає, що перспективи національної цифрової валюти (CBDC) неясні.
Віцеголова ФРС Рендал Куорлз заявив, що сумнівається в доцільності створення цифрового долара, оскільки скептично оцінює переваги, які приписують національним цифровим валютам (CBDC). За словами віцеголови ФРС, один з головних недоліків цифрового долара – це використання CBDC в обхід традиційних банків. Якщо ФРС все-таки емітує цифровий долар, в результаті можуть постраждати споживачі, які отримують вигоду від банківської конкуренції, пояснив Куорлз.

«Потенційні переваги CBDC ФРС неясні. Навпаки, CBDC може представляти значні та абсолютно недвозначні ризики », – стверджує чиновник.

Також Куорлз нагадав про можливість кібератак на систему, що забезпечує працездатність цифрового долара. За його словами, систему, яка була б максимально захищена від зловмисників, буде дуже складно спроєктувати.

У березні глава ФРС Джером Пауелл стверджував, що регулятор тільки почав формувати концепцію цифрового долара і не планує підривати роботу приватного фінансового сектора. За його словами, створення повністю цифрового долара стане можливим тільки при повній підтримці Конгресу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *