10 Травня 2023 в 20:52
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Venom Foundation планує створення блокчейн-хабу у Кенії

Venom Foundation
Share this page to Telegram

Венчурна інвестиційна компанія Venom Foundation оголосила про стратегічне партнерство з урядом Кенії для створення африканського блокчейн-хабу.

Кенійський підрозділ компанії збирається зосередитися на розробці додатків для Web3-рішень та блокчейну Venom задля використання в ключових секторах економіки Кенії: фінансова інфраструктура, ланцюжки постачання, сільське господарство, МСП та транскордонна торгівля.

Згідно з планами Venom Foundation, кенійський блокчейн-хаб має стати центральною міждержавною платформою, на якій африканські компанії та інші зацікавлені сторони налагоджуватимуть партнерські відносини та обмінюватимуться знаннями.

Крім просвітницької та загальнокомунікаційної ролі, Venom має намір працювати з проєктами урядів африканських країн, пов’язаними з цифровою трансформацією, системою голосування, земельним кадастром та токенізацією активів.

Раніше венчурна інвестиційна компанія Venom Foundation у співпраці з Iceberg Capital оголосила про відкриття фонду Venom Ventures Fund (VVF) на загальну суму $1 млрд для розвитку індустрії Web3.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар