2 Січня 2023 в 11:32
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Великобританія запроваджує крипто-пільги для іноземців

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Великобританія запроваджує податкові пільги для іноземних інвесторів, які купують криптовалюту через місцевих інвестиційних менеджерів чи брокерів.
Податкові пільги, оголошені в грудні, є частиною планів прем’єр-міністра Ріші Сунака щодо перетворення Великобританії на криптовалютний центр.

“Це звільнення є важливим фактором у залученні глобальних інвесторів, а це означає, що іноземні інвестори не будуть оподатковуватись у Великобританії просто шляхом призначення інвестиційних менеджерів з Великобританії”, – йдеться в електронному листі податкового органу уряду HM Revenue and Customs.
«Щоб зміцнити позицію Великобританії як центру управління інвестиціями, цей виняток був поширений на криптоактиви, щоб кошти, що їх включають, не відкладалися від призначення британських менеджерів».

У країні вже є посібник з оподаткування для криптотрейдерів-резидентів. У липні Управління з доходів та митниці Її Величності опублікувало консультацію, щоб дізнатися думки інвесторів та професіоналів про те, як слід оподатковувати децентралізовані фінанси (DeFi).

Парламент обговорює широкомасштабний законопроєкт про фінансові послуги та ринки, який надасть місцевим фінансовим регуляторам більше повноважень щодо криптовалюти, якщо його буде прийнято як закон. Міністерство фінансів Великобританії також планує найближчими тижнями розпочати консультації про те, як можна регулювати крипто-сектор.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар