BTC та ETH

Великобританія стала третьою за володінням ETH після Сінгапуру та Австралії.

Згідно з грудневим звітом Finder.com, Великобританія стоїть на третьому місці у світі за часткою володіння ETH. З жовтня загальна частка володіння криптовалютами населенням країни зросла майже на відсоток – з 5.2 до 6.1%.

В опитуванні взяли участь 2013 користувачів. Перше місце зберіг BTC біткоїнами володіють 42.8% власників криптовалют. Проте ETH продовжує набирати популярності в країні. Великобританія розташувалася на третьому місці у світі за часткою тих, хто володіє цим альткоїном, відразу після Сінгапуру та Австралії, із загальною часткою в 32.9%.

Примітно, що частка власників ефіру з-поміж інших криптовалют у світі знижується – з 28.2% у жовтні до 24.4% у грудні. Проте англійці, зважаючи на все, бачать потенціал ETH і утримують позиції. Хоча біткоїн досі залишається найпопулярнішою криптовалютою в Сполученому Королівстві, до грудня частка тих, хто володіє ним, була 56.7%.

Зазначимо, падіння загальної частки володіння біткоїном було зафіксовано у всьому світі, не тільки у Великій Британії. Тільки Австралії вона підскочила до 72.7%.

Темп зростання ринку криптовалют у Великій Британії сповільнюється, показавши трохи менш як 1% за останній квартал минулого року. При цьому глобальне зростання частки населення, що володіє криптовалютами, склало 4.3% за той же період.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.