Аналітика Bitcoin

«Велика бомба». Чому впав біткоін і що буде з криптовалютою далі

Експерти пояснили, які перспективи у головній цифровій монеті найближчим часом, і чому її котирування знижувалися до мінімуму з початку березня
23 квітня вартість головної криптовалюти на криптобіржі Binance опускалася до $ 47,5 тис. На 13:35 по Києву біткоін торгується на рівні $ 49,4 тис. Упродовж минулої доби його ціна знизилася на 12% (з $ 55,5 тис). На тлі падіння котирувань користувачі криптобірж втратили $ 3,7 млрд, за даними сервісу bybt. Всього були закриті позиції майже 600 тис. трейдерів, один з них втратив $ 11,3 млн.

Чому котирування знижуються

Причин для зниження ціни біткоіна склалося кілька, каже директор сервісу обміну криптовалюти Alfacash Микита Сошників. Криптовалюта почала дешевшати на вихідних через повідомлення про готовність американського казначейства посилити регулювання в цій сфері. Не цілком виправдалися очікування криптоентузіастів щодо прямого лістингу акцій Coinbase на Nasdaq, багато хто чекав більш приголомшливих результатів, хоча і ті, що були досягнуті, перевершують довідкову ціну від Nasdaq, зазначив експерт. Він також нагадав про відключення електрики в майнінгових провінціях Китаю, яке привело до падіння хешрейту мережі біткоін.

Масштабну корекцію запустили новини про плани президента США Джо Байдена збільшити податок на приріст капіталу для багатих майже у два рази, вважає провідний стратег EXANTE Яніс Ківкуліс. На його думку, зараз на ринку спостерігаються очевидні спекуляції, оскільки американці віддадуть перевагу задекларувати дохід з капіталу зараз, за ​​поточними ставками, щоб не віддавати потім близько половини прибутку.

«Новини про податки – велика бомба під біткоіном, яка вибухнула в дуже невдалий момент, вже після періоду, коли ранні покупці активно фіксували прибуток і чекали нових сигналів про майбутній напрямок», – додав Ківкуліс.

Зміна тренду

Поточне зниження можна інтерпретувати як природний перехід до ведмежої фази ринку, вважає директор з розвитку платформи TradingView в Росії Віталій Кирпичов. Ціна впала нижче рівня підтримки в $ 50 тис., який був сформований останньою значною корекцією в березні, це вказує на те, що технічно тренд починає ламатися, стверджує експерт.

На думку Віталія Кирпичева, перший сигнал на зміну тренду був ще 13 квітня, коли ціна біткоіна подолала історичний максимум на позначці $ 64,8 тис., але подальшого зростання не було. Хороші новини більше не сприймаються ринком, а будь-яка інформація зі знаком «мінус» відчутно сприймається трейдерами, вважає директор з розвитку платформи TradingView в Росії.

Перспективи біткоіна

Увагу слід звернути на рівень $ 44 тис. – область мінімумів від лютневої корекції, каже Яніс Ківкуліс. За його словами, якщо на цьому рівні не знайдеться достатньо покупців, то в прицілі виявиться відмітка $ 30 тис, яка виглядає останнім рівнем оборони перед новою депресією ринку.

З цим згоден і Віталій Кирпичов. За його прогнозом, вартість біткоіна може опуститися до $ 30 тис., Якщо найближчим часом ціна криптовалюта подолає позначку на рівні $ 45 тис.

Микита Сошників вважає, що сигналів про початок періоду затяжної і сильної корекції на ринку немає. Він назвав обставини «робочими» і висловив упевненість, що зараз проходить період акумуляції сил перед новим ривком. За прогнозом експерта, біткоін може опуститися до $ 47 тис., Однак в найближчі тижні буде відбуватися консолідація навколо $ 50 тис.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *